Będzińscy strzelcy na zawodach o puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji

Data publikacji 28.09.2015

W miniony piątek odbyły się XII Zawody Strzeleckie o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Strzelcy z całej Polski rywalizowali ze sobą w Siemianowicach Śląskich. Pośród 41 startujących drużyn, wysokie 8 miejsce zajęła drużyna reprezentująca Komendę Powiatowa Policji w Będzinie

XII Zawody Strzeleckie o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji odbyły się w piątek na strzelnicy w Siemianowicach - Bańgowie przy ul. Zwycięstwa. Organizatorem imprezy był Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy współudziale ZW NSZZ Policjantów woj. śląskiego w Katowicach. Do rywalizacji stanęło około 130 uczestników, reprezentujących jednostki policji oraz inne służby z całego kraju. Zawodnicy wystartowali w dwóch konkurencjach: strzelaniu dokładnym z dystansu 25 metrów oraz strzelaniu szybkim, także z dystansu 25 metrów. Dodatkowo, wzorem ubiegłego roku, rozegrana została konkurencja przeznaczona dla instruktorów: strzelanie dokładne z jednej ręki. W zawodach wysokie 8 miejsce zajęła drużyna reprezentująca Komendę Powiatowa Policji w Będzinie w składzie: st. asp. Barbara Ferdyn, sierż. Łukasz Warmuz i sierż. Dawid Warmuz.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 11.65 MB)