Wiadomości

Rozpoznajesz? Poszukujemy sprawcy kradzieży charytatywnej skarbonki

Data publikacji 17.02.2017

Będzińscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży skarbonki, do której zbierane były datki na leczenie chorego dziecka. Do zdarzenia doszło w dniu 14 lutego br. około godziny 20.15, w jednym ze sklepów spożywczych w będzińskiej dzielnicy Warpie. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego sylwetkę przedstawia zapis monitoringu z miejsca zdarzenia, prosimy o pilny kontakt.

Mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy blond, któtko przystrzyżone, proste. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem posiadającą charakterystyczne niebieskie elementy wewnętrzne, jeansowe spodnie oraz buty sportowe koloru niebieskiego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

 

Ładowanie odtwarzacza...